Перейти до основного вмісту

Цікаве

Догляд за обличчям етапи

  1.Першим кроком завжди буде очищення, звісно після того як ви почистили зубки, для якого ви використовуєте пінку, або наприклад гель Зранку для очищення достатньо лише цього, але, якщо це вечірній догляд, і впродовж дня ви використовували сонцезахист (SPF) або декоративну косметику, вам потрібно зробити подвійне очищення. До прикладу гідрофільне масло + пінка або гель, гідрофільний бальзам + гель або пінка, міцелярна вода + пінка або гель,  така ж схема для гідрофільного щербету. в даному випадку обирайте те, що вам підходить.  2. Другий етап це тонізація, яка допоможе нормалізувати ph нашої шкіри    Звичайно кислотна мантія ЗДОРОВОЇ шкіри. чого не скажеш про шкіру із захворюваннями наприклад, плюс тонер може містити активи у невеликій концентрації, що особливо підійде для чутливої шкіри, як приклад. Також, він допомагає дермі краще засвоювати  засоби які ти нанесеш  пізніше.  3. Сироватка Тут ти використовуєш цільову сироватку,  тобто сироватка яку ти обереш залежить від того, яку з

Що потрібно знати про сонцезахист, щоб зберегти свою молодість

Існує три види випромінювання 

- UVA - 95% сонячного випромінювання, навіть якщо хмарно і йде дощ, також, вони проникають крізь скло.  Літера А - ageing- старіння. Такі промені проникають дуже глибоко у шкіру і пошкоджують колагенові волокна, призводячи до передчасного старіння шкіри, також до появи пігментних плям, алергії на сонце і навіть раку. 


- UVB - вони коротші, не проникають крізь хмари так скло, тому, не проникають глибоко у шкіру. Літера В - burning - тобто, від них у вас сонячні опіки.


-UVC - від цього випромінювання нас захищає озоновий шар. 

Краще обирати SPF широкого спектру, які захищають від UVB i UVA випромінювання. Ви можете відрізнити їх за написом broad spectrum або UVB/UVA,  або фактор SPF/PA+. 

Що означають рівні PA?

- PA+ - низький рівень захисту від випромінювання  UVA, недостатньо ефективний у разі тривалого перебуванні на сонці.

- PA++ - середній рівень захисту, підходить для повсякденного викристання. 

- PA+++ - високий рівень захисту, рекомендується у випадках тривалого перебування на сонці і активного відпочинку. 

- PA++++ - найвищий рівень захисту від випромінювання, підходить для перебування на сонці у тропічній або високогірній місцевості. 


Яким буває склад сонцезахисного крему?

Фізичні (мінеральні) фільтри, їх особливість у тому що вони відбивають сонячне проміння. Зазвичай це два основних типи - оксид цинку та діоксид титану.

оксид цинку - забезпечує захист і від UVA і від UVB випромінювання. 

діоксид титану - насамперед блокує UVB і частково UVA.  

Засіб на фізичних фільтрах більше підійде власникам чутливої, сухої шкіри і шкіри з розацеа. Так як там використовуються органічні речовини, вони зменшують ризик подразнення шкіри. Такий засіб підійде вагітним і дітям.  З мінусів, такі фільтри майже завжди вибілюють шкіру і гірше змиваються. 

Хімічні фільтри - це органічні сполуки які поглинають УФ - промені та не дозволяють проникнути їм у шкіру. Найпоширеніші хімічні фільтри:

- авобензон - ефективний для UVA променів але недостатньо, тому частіше використовується разом з іншими фільтрами

- октокрилен - пошлинвє UVA i UVB промені

- октиноксат - поглинає переважно UVB промені, може спричинити подразнення у власників чутливої шкіри

- оксибензон - поглинає UVB i UVA промені, він є ефективним, але викликає занепокоєння експертів з приводу можливих наслідків для здоровʼя і довкілля.

- тиносорб С та тиносорб М - фотостабільні ефективні фільтри широкого спектру дії, захищають від UVA i UVB променів. 

Скоріш за все, власникам чутливої шкіри не підійдуть хімічні фільтри старого покоління, так як вони можуть викликати подразнення, сльозоточивість або алергію. Але ці фільтри набагато краще збираються, навідміну від фізичних фільтрів. а також не вибілюють шкіру.  ( У мене чутлива шкіра, і мій досвід використання сонцезахисту на хімічних фільтрах позитивний, пишіть у коментарі  і я напишу назву SPF)

Хімічні фільтри старого покоління необхідно оновлювати кожні дві години. 

Нового покоління - до 8 годин. Ось деякі з них, які можете знайти у складі: tinosotb S, tirosorb M, Uvinul T, Uvinul A Plus.



Також, окрім цих фільтрів, у засобах можуть використовувати додаткові компоненти для кращої ефективності. Такі як: антиоксиданти вітамін С і вітамін Е, зволожувальні речовини, помʼякшувальні компоненти олія ши або жожоба. 

Обираючи собі SPF,  ви можете стикнутися з такими написами - sunblock означає що використовувалися фізичні фільтри, і sunscreen -  для тих в яких є хімічні фільтри. 

 Нагадування, що після використання SPF крему або якщо ви використовували косметику, не забувайте про подвійне очищення ввечері.

SPF стіки  чи варто їх використовувати які їх переваги і як обрати 



Коментарі

Популярне